Голосувати
за радіо


Шарманка

ШарманкаОфіційний сайт радіостанції «Шарманка»
Категорія: Поп-музика
Країна: Україна Місто: Київ

Радіо «Шарманка» — українська недержавна музично інформаційна радіостанція. Музичний формат: хіти пост-радянської та західної поп-музики. Окрім музичних блоків в ефірі станції лунають новини, інформаційні, вітальні програми, ігрові, пізнавальні й інші рубрики. Девіз — «Улюблене радіо».

Як ефірна станція розпочала мовлення 22.04.2002-го року з позивним «Power FM»; з нинішнім позивним працює з 24.07.2004. В Інтернеті веде мовлення з червня 2005-го року.

Програми на радіо «Шарманка»: «Перш за все», «Будь-який каприз». «Щоденник блондинки», «Відеопірати», «Гламур», «Новини шоубізнесу», хіт-парад «Висотка», вікторина «Пін код».

Ведучі радіо «Шарманка»: Наталя Романова, Федір Говоров, Катя Соловйова, Таня Шелест, Саша Димов, Антон Добринін. Ді-джей вихідного дня — Андрій Гончаров.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Шарманка»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Шарманка» в різних програвачах:

Слухати Шарманка(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- mysik1991 [12.12.2011 | 22:54]

Добрый вечер ШАРМАНКА!!!! поставьте пожалуйста Нюша Больно

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.