Голосувати
за радіо


Сім'я і Дім

Сім'я і ДімОфіційний сайт радіостанції «Сім'я і Дім»
Категорія: Топ Хітс, Ретро
Країна: Україна Місто: Луцьк

Формат радіо «Сід-FM» — сучасна популярна та рок-музика наших днів та найкращі хіти 80-90-х років XX століття (якісна поп-музика, класика рок-музики, сучасна танцювальна музика, частково — сучасний рок та альтернатива). Особлива ставка — на україномовну музику, яка складає ½ частину ефіру.

Інформаційна служба радіостанції пропонує слухачам найоперативніші новини, приділяючи особливу увагу новинам Волинської області, а для шанувальників конкурсів та вікторин — розважально-інтерактивні програми, теми яких охоплюють різноманітні галузі знань. Перший (технічний) вихід в ефір відбувся 18 листопада 2003 року. Вже на наступний день, 19-го листопада, станція запрацювала на повну потужність — з усіма інтерактивними та авторськими проектами.

Програми радіо «Сід-FM»: ранковий блок «Ранок Підйому!», «Стоп-кадр», «Бажання слухача», «Гола правда», хіт-парад «HIT-UA», «Легенди Росiйського Року».

Ведучі радіо «Сід-FM»: Приймак Тамара, Андрій Зубенко, Вербич Роман, Вікторія Жуковський, Наталія Андрощук, Кондратюк Антон.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Сім'я і Дім»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Сім'я і Дім» в різних програвачах:

Слухати Сім'я і Дім(96 kb)

Слухати в Winamp

Слухати Сім'я і Дім(96 kb)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.