Голосувати
за радіо


Sky FM - New Age

Sky FM - New AgeОфіційний сайт радіостанції «Sky FM - New Age»
Категорія: Релакс/Лаунж, Електро
Країна: США Місто: Нью- Йорк

Канал радіо «Sky FM New Age» — це музика для релаксації, створення позитивних емоцій і стимулювання творчості. Музичне наповнення радіо «Sky FM New Age» ідеально вписується у формат Relax і підходить не лише для відпочинку, але і для роботи. Тут можна почути наступних виконавців: Enigma, Loreena McKennitt, Adiemus, Tangerine Dream, Mike Oldfield, Enya та багатьох інших представників жанру.

«Sky FM» — це мережа інтернет-радіо, яка пропонує різні музичні канали для слухачів з різними вподобаннями. «Sky FM» спеціалізується на радіотрансляції в Інтернеті починаючи з початку 2000 року і є дітищем Digitally Imported (DI FM), яка була першопроходцем у світі інтернет-трансляцій електронної музики.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Sky FM - New Age»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Sky FM - New Age» в різних програвачах:

Слухати Sky FM - New Age(64 kb)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Sky FM - New Age(40 kb)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- Sculptor [20.04.2012 | 14:50]

Прекрасная станция!!! Можно слушать круглосуточно. Респект!

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Schranz Radio

   Schranz Radio

«Schranz Radio» — інтернет-радіо, що транслює модну танцювальну музику в стилі техно шранц (techno schranz). Рекомендується справжнім любителям техно культури.

Monte Carlo радио

   Monte Carlo радио

Радіо «Монте-Карло» — це радіостанція класу люкс. Унікальний, чіткий, впізнанний формат (light eurodance CHR)

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

CalmStream

   CalmStream

«RadioMirabo» — інтернет-радіо електронної музики в стилях IDM, Ambient, Trip-Hop, Chillout, Lounge, Downtempo, Acid Jazz, Abstract Hip-Hop, Break Beat, Drum n Bass.

PsyRadio

   PsyRadio

Некомерційна інтернет-радіостанція «Psychic Radio Station» пропонує вам зануритися в теплу атмосферу психоделічного і медитаційного звучання.

Релакс радио

   Релакс радио

Релакс радіо - спокійне і розслаблюючу радіо, допомагає розслабитися після роботи, отримати задоволення і полетіти в космос