Голосувати
за радіо


Sky FM - Smooth Jazz

Sky FM - Smooth JazzОфіційний сайт радіостанції «Sky FM - Smooth Jazz»
Категорія: Джаз/Блюз
Країна: США Місто: Нью-Йорк

Канал радіо «Sky FM Smooth Jazz» — це легка, мелодійна, ненав’язлива музика в стилях Blues і Jazz. Композиції для ефіру радіо «Smooth Jazz» відбирає Jimi King, людина, яка має великий досвід в джазових проектах. Він стверджує, що процес відбору треків, включених тут дуже ретельний. Наголос робиться тільки на якість, а кількість не важлива.

«Sky FM» — це мережа інтернет-радіо, яка пропонує різні музичні канали для слухачів з різними вподобаннями. «Sky FM» спеціалізується на радіотрансляції в Інтернеті починаючи з початку 2000 року і є дітищем Digitally Imported (DI FM), яка була першопроходцем у світі інтернет-трансляцій електронної музики.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Sky FM - Smooth Jazz»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Sky FM - Smooth Jazz» в різних програвачах:

Слухати Sky FM - Smooth Jazz(64 kb)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Sky FM - Smooth Jazz(40 kb)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- 380982169789 [06.11.2011 | 08:29]

Очень достойная радиостанция!Красивая музыка-это самое главное,чего жаждет слушатель.У вас это полностью получилось.Так держать!Вы лучшие!

[відповісти]

- energy8 [20.06.2012 | 17:27]

Прекрасное радио!Не напрягает психику и не отвлекает от работы.Приятная музыка на протяжении всего дня, без рекламы.Просыпаюсь утром и включаю именно эту радиостанцию-позитивный настрой на предстоящий день обеспечен-а это так важно!

[відповісти]

- Slipknot58 [15.07.2013 | 00:19]

супер

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

DвижениЕ

   DвижениЕ

Радіо «DвижениЕ» — це суміш багатьох стилів і напрямків музики, ретельно відібраних і складених реальними людьми, а не комп'ютерною програмою. Ви почуєте сучасний і класичний…

Ренесанс

   Ренесанс

«Ренесанс» — унікальна радіостанція для вільних, мислячих і успішних людей, просочена любов'ю до якісної музики і справжнього джазового драйву. Музичний формат — Jazz, Pop-Jazz.

MusicРадіо

   MusicРадіо

MusicРадіо — це мелодійна, м’яка музика, підібрана в унікальному співвідношенні виконавців і жанрів (Smooth Jazz, Lounge, Acid Jazz, Soft Рop і Soft Rock).

Radiolla

   Radiolla

Інтернет-радіо «Radiolla» — вільне міжнародне інтернет-радіо для тих, хто віддає перевагу розміреність і легку музику, джаз, фанк, трохи електроніки, і етно.

Radio Feel

   Radio Feel

Радіо «Feel» — перша одеська радіостанція у форматі Soft AC, яке відрізняється м'яким і чистим звуком та відповідним звучанням «живих» інструментів. Мовлення радіо «Feel»...

SwissGroove

   SwissGroove

Плейліст «??Swiss Groove» складається з більш ніж 19000 треків і продовжує зростати. Працюючі на цьому радіо люди не користуються загальними «форматами радіо», а просто вірять у музику…

Radiolla Jiraffe

   Radiolla Jiraffe

«Radiolla Jiraffe» — один з каналів радіо «Radiolla», що транслює музику в жанрах джаз, фанк, фьюжн. «Radiolla» — вільне мiжнародне iнтернет-радiо для тих, хто полюбляє легку…

Blues Radio Kiev

   Blues Radio Kiev

«Blues Radio Kiev» — перше блюзове радіо України. Тут ви почуєте музику легенд блюзу і кращих українських виконавців, яка занурить вас в атмосферу блюзу.

1JAZZ.ru

   1JAZZ.ru

«1JAZZ.ru» — перше джазове інтернет-радіо, що транслює музику в стилях Avant-Garde, Bebop, Blues, Bossa Nova, Classic Jazz, Contemporary Vocals, Cool Jazz, Current Jazz, Fusion Lounge…

Заневский Канал

   Заневский Канал

Основний канал мовлення радіо «Заневський Канал» транслює музику самих різних напрямів — від джазу і року до традиційної електроніки і танцювальної музики 90-х.