Голосувати
за радіо


Station Sound

Station SoundОфіційний сайт радіостанції «Station Sound»
Категорія: Денс/Клаб, Електро
Країна: Росія Місто: Орськ

Station Sound — радіостанція, що розвивається з кожним днем. Ефір складають цікаві (в тому числі авторські) програми та краща, добірна музика. Ротація радіо не перестає оновлюватися новими хітами зі світу електронної музики. Кожен знайде в нашому ефірі щось своє. Ми не зациклюємося на якомусь конкретному стилі. Station Sound — ваш путівник у світі електронної музики. 24 години добу, 7 днів на тиждень, без реклами — тільки музика.

Концепція ефірних програм Station Sound — музичні Dj Сети. Ми надаємо можливість будь-якому Dj, який грамотно зводить музику і розбирається в музично-електронних стилях, заявити про себе і про своє шоу. Радіо Station Sound створено для активних, енергійних людей. Для людей, яким цікава електронно-музична культура.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Station Sound»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Station Sound» в різних програвачах:

Слухати Station Sound(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- vladimir3883 [03.08.2011 | 08:03]

ОКМного денег

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Schranz Radio

   Schranz Radio

«Schranz Radio» — інтернет-радіо, що транслює модну танцювальну музику в стилі техно шранц (techno schranz). Рекомендується справжнім любителям техно культури.

Monte Carlo радио

   Monte Carlo радио

Радіо «Монте-Карло» — це радіостанція класу люкс. Унікальний, чіткий, впізнанний формат (light eurodance CHR)

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.