Голосувати
за радіо


SwissGroove

SwissGrooveОфіційний сайт радіостанції «SwissGroove»
Категорія: Джаз/Блюз
Країна: Швейцарія Місто: Альшвіль

«Swiss Groove» — швейцарське радіо музики в стилях jazz, funk, soul, world, latin, lounge & nu grooves що веде трансляції з Альтштеттена. Вибір музики здійснюється завзятими колекціонерами та шанувальниками музики з величезної колекції CD, що охоплюють широкий спектр музики. Радіо «Swiss Groove» було засновано для підтримки музикантів, що розташовуються осторонь від мейнстріму і рідко звучать на інших радіостанціях.

Плейліст «??Swiss Groove» складається з більш ніж 19000 треків і продовжує зростати. Працюючі на цьому радіо люди не користуються загальноприйнятими «форматами радіо», а просто вірять у музику і ставлять в ефір лише те, що їм самим подобається.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «SwissGroove»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «SwissGroove» в різних програвачах:

Слухати SwissGroove(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- marty [24.06.2011 | 14:37]

Почтоянно врублено дома + на работе 50% времени играет , как минимум:). Советую ценителям джаза, лаунджа, фанка.

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Sky FM - Smooth Jazz

   Sky FM - Smooth Jazz

Канал радіо «Sky FM Smooth Jazz» — це легка, мелодійна, ненав’язлива музика в стилях Blues і Jazz. Процес відбору треків, включених тут дуже ретельний.

DвижениЕ

   DвижениЕ

Радіо «DвижениЕ» — це суміш багатьох стилів і напрямків музики, ретельно відібраних і складених реальними людьми, а не комп'ютерною програмою. Ви почуєте сучасний і класичний…

Ренесанс

   Ренесанс

«Ренесанс» — унікальна радіостанція для вільних, мислячих і успішних людей, просочена любов'ю до якісної музики і справжнього джазового драйву. Музичний формат — Jazz, Pop-Jazz.

MusicРадіо

   MusicРадіо

MusicРадіо — це мелодійна, м’яка музика, підібрана в унікальному співвідношенні виконавців і жанрів (Smooth Jazz, Lounge, Acid Jazz, Soft Рop і Soft Rock).

Radiolla

   Radiolla

Інтернет-радіо «Radiolla» — вільне міжнародне інтернет-радіо для тих, хто віддає перевагу розміреність і легку музику, джаз, фанк, трохи електроніки, і етно.

Radio Feel

   Radio Feel

Радіо «Feel» — перша одеська радіостанція у форматі Soft AC, яке відрізняється м'яким і чистим звуком та відповідним звучанням «живих» інструментів. Мовлення радіо «Feel»...

Radiolla Jiraffe

   Radiolla Jiraffe

«Radiolla Jiraffe» — один з каналів радіо «Radiolla», що транслює музику в жанрах джаз, фанк, фьюжн. «Radiolla» — вільне мiжнародне iнтернет-радiо для тих, хто полюбляє легку…

Blues Radio Kiev

   Blues Radio Kiev

«Blues Radio Kiev» — перше блюзове радіо України. Тут ви почуєте музику легенд блюзу і кращих українських виконавців, яка занурить вас в атмосферу блюзу.

1JAZZ.ru

   1JAZZ.ru

«1JAZZ.ru» — перше джазове інтернет-радіо, що транслює музику в стилях Avant-Garde, Bebop, Blues, Bossa Nova, Classic Jazz, Contemporary Vocals, Cool Jazz, Current Jazz, Fusion Lounge…

Заневский Канал

   Заневский Канал

Основний канал мовлення радіо «Заневський Канал» транслює музику самих різних напрямів — від джазу і року до традиційної електроніки і танцювальної музики 90-х.