Голосувати
за радіо


Tatar Radiosi

Tatar RadiosiОфіційний сайт радіостанції «Tatar Radiosi»
Категорія: Поп-музика
Країна: Росія Місто: Казань

«Tatar Radiosi» — це мережа найпопулярніших національних радіостанцій у Росії, що першою втілила новий принцип цілодобового мовлення татарською мовою. Основу музичного формату «Tatar Radiosi» складає сучасна татарська естрадна музика.

На «Tatar Radiosi» розуміють наскільки важливо говорити зі своєю аудиторією на одній мові, висловлювати почуття і емоції, розуміти один одного, відчувати зворотний зв’язок. Тому тільки у нас найсвіжіша татарська музика, цікаві передачі, гарячі новини, оперативна інформація, відмінні ведучі і, звичайно ж, чудові радіослухачі. Одним словом, «Гарний настрій починається тут».

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Tatar Radiosi»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Tatar Radiosi» в різних програвачах:

Слухати Tatar Radiosi(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.