Категорія: Топ Хітс

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Русское Радио (Україна)

   Русское Радио (Україна)

«Русское Радио — Україна» є однією з найбільш розгалужених радіомереж України. Популярність «Російського Радіо» полягає в ретельному відборі і тестуванні пісень, що звучать в ефірі.

Радіо 24

   Радіо 24

Інтернет-радіо «Радіо 24» — нова інформаційно-музична радіостанція, що стане незмінним інформаційним супутником кожної сучасної людини, котра прагне йти в ногу з вимогами часу.

Радио 7

   Радио 7

На «Радіо 7» не існує кордонів і національних пріоритетів — тут чудово поєднуються італ-диско, хіти американської, французької та англійської естради.

Хит FM

   Хит FM

Радіо «Хіт-FM» — радіо популярної на даний момент музики. В ефірі цього радіо звучать тільки стовідсоткові російські та зарубіжні хіти ( у співвідношенні 50/50).

Блиск FM

   Блиск FM

Радіо «Блиск FM» — це чудовий шанс почути музику, яка не набридає та познайомитися с DJ-особистостями. Музичний формат Блиск Radio – CHR (CONTEMPORARY HIT RADIO)...

Радио Магия

   Радио Магия

Радіо «Магія» — некомерційне цілодобове інтернет-радіо, що транслює цікаву музику різних напрямків і створює чудовий настрій своїм слухачам...

Radio ICE

   Radio ICE

«Radio ICE» — некомерційне, екологічно чисте радіо для відпочинку та гарного настрою створене командою професіоналів. Тут ви не почуєте жодної реклами і офіційної інформації.

AiroDance

   AiroDance

Включивши радіо «AiroDance» ви не захочете переключатися, тому що у нас є все, що вам може знадобиться для життя — корисні поради, інформація, музика, хороші друзі.

MakkiRUS

   MakkiRUS

Радіо «MakkiRUS» — перше професійне мережеве радіо Волжського. На сьогодні «MakkiRUS» — це радіо з власними програмами, джинглами, форматом і фірмовим стилем.

NegativFM

   NegativFM

«NegativFM» — стильна молодіжна радіостанція, яка дарує Вам масу посмішок і гарного настрою. Особливістю станції «NegativFM» є те, що в її ефірі ви почуєте лише хіти.

Західний полюс

   Західний полюс

Радіо «Західний полюс» — Івано-Франківська приватна музично-інформаційна радіостанція. Окрім музичних блоків в ефірі лунають новини, розважальні та авторські програми…

Львівська хвиля

   Львівська хвиля

Радіо «Львівська Хвиля» сьогодні працює в форматі AC (Adult Contemporary) & CHR (Contemporary Hit Radio). Ефір радіо на 80% становить музика, решта — інформація та реклама.

Радіо Трек

   Радіо Трек

«Радіо Трек» — перша і єдина місцева FM-радіостанція на Рівненщині. Тут працюють дотримуючись усіх канонів уважно відслідковуючи уподобання аудиторії.

Радио Гала

   Радио Гала

Радіо Гала (Radio Gala) — провідна незалежна українська радіомережа. Програми цього радіо можна слухати в багатьох регіонах України, а також в Інтернеті 24 години на добу.

MAXIMUM

   MAXIMUM

Радіо «MAXIMUM» — одна з двох перших комерційних російсько-американських радіостанцій, що в даний час є однією з найпопулярніших музичних станцій в Москві і ще в більш ніж 20 містах Росії.

УХ радіо

   УХ радіо

«УХ радіо» — перша повністю україномовна комерційна ефірна радіостанція в Україні, що транслює з міста Тернопіль. В ефірі цього радіо звучить лише українська сучасна пісня.

Калуш FM

   Калуш FM

Радіомережа «Калуш FM» є безперечним лідером радіо ринку м. Калуш. Унікальність радіо «Калуш FM» полягає в музичному форматі, що ідеально вписується в світогляд його слухачів.

Интерволна

   Интерволна

Радіо «Интерволна» — перша інформаційно-розважальна радіостанція в Челябінську. В ефірі радіо «Интерволна» велика кількість розважальних програм, ігор і конкурсів для радіослухачів.

Радио Центр

   Радио Центр

Радіо «Центр» — ульянівська музично-інформаційна радіостанція на хвилях якої звучать самі свіжі і модні пісні з вершин танцювальних, популярних і рок хіт-парадів.

Просто Ради.О

   Просто Ради.О

В ефірі «Просто Раді.О» звучать найактуальніші та популярні композиції зарубіжних і вітчизняних виконавців, велика кількість новинок музики, ексклюзивних релізів.

Радио Карнавал

   Радио Карнавал

На хвилях «Радіо Карнавал» звучать сучасні хіти в стилях pop, blues і soft-rock, а також пісні, що з'явилися і сподобалися багатьом слухачам за останні 10–15 років.

Play FM

   Play FM

«Play FM» — некомерційна онлайн інтернет-радіостанція, що пропонує найактуальніші треки, самий позитивний плейлист, багато музики і ніякої балаканини.

Sky Plus

   Sky Plus

Sky Plus — найпопулярніша ефірна радіостанція Естонії. Ранкове шоу Sky Plus, хіт-парад «Sky Plus Top 40», вечірнє шоу, музичний програвач — ці програми є найбільш популярними.

Makradio Топ Хит

   Makradio Топ Хит

Makradio топ хіт - якщо ви потрапили на цю сторінку, значить хочете ближче познайомитися з проектом і його авторами. Це Кирило Урванцев і Кирило Фоменков - засновники і головна креативна сила Makradio

SKY Радио

   SKY Радио

SKY Радіо — це станція для молодих духом людей. Це чудові ді-джеї та супер-програми. SKY Радіо — це служба новин, яка завжди про все дізнається першою.

Радио ЮНИТОН

   Радио ЮНИТОН

Радіо ЮНІТОН — це сучасна музична радіостанція Новосибірська. За основу музичного матеріалу взято хіти останніх 3-х років, які користуються популярністю у більшості слухачів.

Radio Plus

   Radio Plus

Украинская музыкальная интернет-радиостанция «Радио Плюс»(ранее «Eto Radio Plus») — это 24-часовой микс, состоящий из лучших хитов поп, рок, денс и r&b музыки.

Відкрите Радіо

   Відкрите Радіо

«Відкрите радіо» — це кременчуцька комерційна музично-інформаційна радіостанція. Останні події, що відбуваються у рідному місті, а також регіоні, області, країні та світі.

Пилот ФМ

   Пилот ФМ

Радіо «Пілот FM» веде мовлення на частоті 105.0 FM в Єкатеринбурзі (Росія). Радіостанція транслює сучасну західну і російську музику в жанрі: рок, поп, dance.

SanFM

   SanFM

SanFM — прогресивне інтернет-радіо. У програмі мовлення немає певного стилю, тому слухати його можуть всі без винятків. Вперше вийшло в ефір 5-го березня 2006 року.

Болид

   Болид

Радіо «Болід» — інформаційно-музична радіостанція. Музичний формат радіостанції — CHR, сучасна популярна музика Росії, Європи і Америки.

Сім'я і Дім

   Сім'я і Дім

Формат радіо «Сід-FM» — сучасна популярна та рок-музика наших днів та найкращі хіти 80-90-х років XX століття. Особлива ставка — на україномовну музику…

БФМ Радио

   БФМ Радио

«БФМ Радіо» — російськомовне радіо, що транслює свої програми з Нью-Йорка (США). Його ведучі намагаються урізноманітнити ефір різної музикою і напрямами.

Радио 999

   Радио 999

«Радио 999» — улюблена хвиля радіослухачів, що проживають в регіонах Ямбол та Слівен. Ефірне мовлення охоплює Ямбол, Слівен, та частину Старої Загори, Велико Тирново і Бургасу.