Голосувати
за радіо


TOP radio

TOP radioОфіційний сайт радіостанції «TOP radio»
Категорія: Топ Хітс, Поп-музика
Країна: Латвія Місто: Рига

TOP radio - комерційна радіостанція, вещающая з 2007 року (спочатку - некомерційний проект, мовлення почалося в 1992 році)

Дата створення - 23 листопада 1992 рік .
Офіційний творець - Руслан Кулабухов.

Високі рейтинги серед слухачів країни дають нам ще більше бажання працювати в правильному напрямку. Основний формат радіо - танцювальна музика з ритмічним змістом. Ми знаємо, що Ви слухаєте і робимо так, щоб музика Вам подобалася. Дорожня інформація є путівником для кожного автолюбителя. Ми працюємо для Вас! Це і є головна наша відмінність від інших радіостанцій.

Радіостанція TOP radio віщає на частоті в Ризі FM 98,3 MHz і Земгальских регіонах на FM 91,9MHz , в Екабпилсе106,3 MHz , Даугавпілс 92,4 MHz , Лівани, Прейлі( і далі ) 97,7 MHz, Айзкраукле,Кокнесе,Плявінас 95,4 MHz, Добеле, 11 87,8 MHz, в Лієпає-107,6MHz, Відземе 100,9 MHz, (Valmiera,Smiltene,c? sis,Limba?i) В майбутньому проект ТОРradio буде поширювати свій сигнал і в інших регіонах і містах країни.

Чому потрібно слухати TOP radio ?

Популярна музика, відмінний настрій, Євростиль, імідж, ефективна і корисна реклама, прийом на великих відстанях і багато іншого.
Ми займаємося радіомовленням вже 20 років і постійно ростемо.

Технології TOP radio.

Ми першими в Латвії встановили систему RDS, яка зараз використовується повсюдно. У 2009 році з'явилася і система повідомлення про дорожніх ситуаціях з допомогою GPS навігацій - TMC (Traffic Mеssаge Chanel), яка також працює тільки у нас. Ми були першими на FM, хто став грати справжню танцювальну музику.

TOP radio - це місцевий, якісний і перспективний латвійський радіопроект.

Спасибі,що і сьогодні Ви з нами !

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «TOP radio»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «TOP radio» в різних програвачах:

Слухати TOP radio(128)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».