Голосувати
за радіо


Trip Hop Radio

Trip Hop RadioОфіційний сайт радіостанції «Trip Hop Radio»
Категорія: Релакс/Лаунж, Електро
Країна: Росія Місто: Санкт-Петербург

«Trip Hop Radio» — радіо, що транслює музику у стилі тріп-хоп. Тріп-хоп — стиль музики, що з'явився на початку 1990-х років у Великобританії. Виник як суміш експериментального хіп-??хопу, джазу, дабу, року, соулу і деяких інших жанрів. Звідси і первинна назва стилю — брістольська хвиля чи бристольский саунд.

Тріп-хоп активно поєднує живі інструменти з семплами. За звучанням для нього характерні: досить повільний темп, приглушено звучний брейкбіт, виразні бас-партії, тяжіння до звуків, узятих зі старих платівок, загальна похмура депресивна забарвленість, деяка відчуженість вокальних партій.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Trip Hop Radio»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Trip Hop Radio» в різних програвачах:

Слухати Trip Hop Radio(192 kb)

Слухати в Winamp

Слухати Trip Hop Radio(128 kb)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Monte Carlo радио

   Monte Carlo радио

Радіо «Монте-Карло» — це радіостанція класу люкс. Унікальний, чіткий, впізнанний формат (light eurodance CHR)

Schranz Radio

   Schranz Radio

«Schranz Radio» — інтернет-радіо, що транслює модну танцювальну музику в стилі техно шранц (techno schranz). Рекомендується справжнім любителям техно культури.

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

CalmStream

   CalmStream

«RadioMirabo» — інтернет-радіо електронної музики в стилях IDM, Ambient, Trip-Hop, Chillout, Lounge, Downtempo, Acid Jazz, Abstract Hip-Hop, Break Beat, Drum n Bass.

PsyRadio

   PsyRadio

Некомерційна інтернет-радіостанція «Psychic Radio Station» пропонує вам зануритися в теплу атмосферу психоделічного і медитаційного звучання.

Релакс радио

   Релакс радио

Релакс радіо - спокійне і розслаблюючу радіо, допомагає розслабитися після роботи, отримати задоволення і полетіти в космос