Голосувати
за радіо


Твоє Радіо

Твоє РадіоОфіційний сайт радіостанції «Твоє Радіо»
Категорія: Поп-музика
Країна: Україна Місто: Дрогобич

«Твоє Радіо» — це музично-розважально-інформаційна FM-станція, що здійснює цілодобове мовлення з міста Дрогобич. Музичне наповненння радіостанції — лише найкращі іноземні та українські хіти для вашого відпочинку та гарного настрою. Цілодобовий ефір, оперативні та неупереджені новини, гумористичні та розважальні програми, популярна музика, — усе це робить «Твоє Радіо» улюбленою радіостанцією багатьох тисяч слухачів.

Вперше «Твоє радіо» з’явилося в ефірі 18 червня 2006 року. Покриття: Борислав, Дрогобич, Жидачів, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Стебник, Ст. Самбір, Трускавець.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Твоє Радіо»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Твоє Радіо» в різних програвачах:

Слухати Твоє Радіо(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Твоє Радіо(48 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- vladimir3883 [04.08.2011 | 19:18]

ОКМного денегСмеётсяУдивлён

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.