Голосувати
за радіо


UAFM

UAFMОфіційний сайт радіостанції «UAFM»
Категорія: Поп-музика
Країна: Україна Місто: Красилів

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

«UA FM» — глобальний проект метою якого є охоплення якнайбільше інтернет простору, для того щоб донести для наших слухачів найновіше та напопулярніше із світу музики, тим самим максимально підвищити їх настрій.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «UAFM»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «UAFM» в різних програвачах:

Слухати UAFM(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- grek_off [24.04.2012 | 18:14]

Хорошее радио! Улыбается

[відповісти]

- free [05.07.2012 | 16:06]

Ніби українське радіо а кацаську музику крутить. Вопит

[відповісти]

- ANDREW_19 [06.07.2012 | 00:06]

Супер!

[відповісти]

- UAFM [06.07.2012 | 00:14]

Шановний користувач - free. UAFM - дійсно інтернет радіостанція в Україні. Проте наш формат не обмежується композиціями однієї країни. Наш ефірний формат - це світова музика. Якщо композиція дісно якісна та хітова то я нам абсолютно без різниці з якої вона країни та якою вона мовою. Я не бачу причин для свідомого ігнорювання якоїсь однієї країни. Ігнорувати хіти певної країни це не етично та абсурдно. У нашому ефірі тільки відбірна вітчизняна та світова музика з усіх країн світу. Надіюсь після прочитання цього повідомлення ви зміните свою думку.

[відповісти]

- free [06.07.2012 | 09:10]

Не зміню. Музика Московії — це повний несмак і вона за замовчуванням не може бути якісною. Це суцільна копіпаста з західних гуртів та виконавців. А якщо не копіпаста — то якісь слабкі потуги на місцевому грунті. І в Вашому ефірі її набагато більше ніж музики з інших країн. Чому Ви не ставите музику Франції або Анголи, Китаю або Бразилії. Російська музика — це 1-2 відсотки світової. Не обмежуйте себе рамками Пострадянського простору. Краще б ставили українських виконавців — їх зараз багато з'явилося. І трапляються досить якісні. У всякому випадку — не гірші за російські. І при цьому наші.

[відповісти]

- UAFM [06.07.2012 | 21:45]

Мені дуже прикро що ви такої думки. По - переш ваша думка зовсім нічим не аргументована. По- дурге , подивіться будь-ласка будь-який незалежний хіт-парад. Я ще раз вам стверджую, що ми транслюємо тільки хітові композиції.  Мені також прикро за нашу країну, у нас немає якісної музики крім одиниць. Ми з радістю використовували б більше українських треків. У нас дуже багато західних та світових треків загалом , в тому числі і Бразильські. Очевидно, що ви із західної України, і у вас антипатії до певної країни. Проте це перш за все ваші проблеми.Маючи, великий досвід за плечима, я навчився бути незалежним від особистих вподобань. Дякую, за вашу увагу, я думаю що мені більше нічого буде вам сказати.

[відповісти]

- free [07.07.2012 | 00:02]

Хіт-паради базуються на уподобаннях слухачів. А смаки слухачів визначає (нажаль) радіо та телебачення. Замкнуте коло. Тому так важко пробитися українській музиці. Вливання російської пропаганди набагато потужніші ніж української (її фактично немає). Тому і ви і більшість інших слухачів фактично нічого не знають про існування української сучасної музики. А вона є і набагато якісніша за російську. Потрібно тільки шукати і слухати. Але це вже справа бажання... У вас такого бажання нема...

І до речі — ваше зауваження (про географію мого проживання) невірне. Я живу в центральній Україні. Вам мабуть дивно, але любити своє можуть не тільки на Західній Україні.

[відповісти]

- UAFM [07.07.2012 | 00:49]

Повірте нам. Ми перші дізнаємось про запис композиції українського виконавця. Ми не пропускаємо ні одного офіційного випуску треку українських співаків. Саме з цього всього ми відбираємо тільки дійсно якісне та хітове.  Тому особливо шукати тут не приходиться.  Якщо композція якісна, дісйно на вищому рівні то вона буде популярною не дивлячись на рівень пропаганди. Приклад цього є , альбом Океан Ельзи 2003 рік - ротувався на більшості російських та західних радіостанціях.  Але мова взагалі не проте, ми активно слідкуємо за вітчизняною творчістю, проте я ще раз вам наголошую, що ми не бачимо причин для обмеження творчісті з певної країни, коли там дійсно є треки які заслуговують увагу. Так , у зимку у нас ротувався Білоруський трек на білоруській мові - На Коляди.

Все таки проблема у вашому відношенні до відповідної країни, що і доводить ваш перший коментар із  словом , що погано характрезує відповідну Державу.

[відповісти]

- free [07.07.2012 | 13:36]

В тому то і справа, що «офіційного випуску». Так звані офіційні випуски — це тільки відсотків 5 від всієї української музики. І мабуть не найкраща. У справді талановитих виконавців нема часу і засобів на розкрутку. Їх потрібно шукати і підтримувати.

Пишу зараз цей коментар, а у вас звучить пісня на російській мові з кавказьким акцентом «я тебя люблю...». Повний несмак. Рівень нижче нема куди. Як же ви не поважаєте своїх слухачів, що вважаєте що їм має подобатися пісня на три акорда в якій весь час повторюється кілька слів.

А щодо слова «кацап» — що ви в ньому такого знайшли. Слово як слово. Кацапи (усіх прошарків суспільства — від демократів до тоталітаристів, від люмпенів до інтелегенції) завжди називають українців хохлами. І не потрібно тут розповідати, що це не так — я 8 років (в дитинстві) жив в Росії. Я не кажу, що слід мавпувати кацапів, просто це вже усталена форма позначення народу що живе північніше і східніше України. Якщо ви боїтеся слова «кацап» це ваша проблема.

[відповісти]

- UAFM [07.07.2012 | 14:07]

Про які засоби йдеться мова? Шановний, щоб зареєструвати свою кмопозицію, потрбіно відправити електроноий лист у будь-яку із українських федерацій радіостанцій. Після того ми відразу дізнайємось про цей трек. По - друге , пісню про яку в говорите увійшла у топ 100 укр. рус. Хіт -параду. Якщо вона вам неподобається то це не означає що вона не подобається іншим.  А на рахунок цих негативних слів, то нам нічого боятися, ми будемо вище за даний примитивізм та розглядатимо творчість як мистецтво а не як просте субєктивне вподобання.

[відповісти]

- free [07.07.2012 | 14:36]

Те що у вас звучить на радіо не має нічого спільного з мистецтвом. Це продукція массового споживання. Під шашлик піде. Не більше.

[відповісти]

- UAFM [07.07.2012 | 16:45]

Знову ж таки субєктивізм.  Уся популярна творчість для вас просто продукція. Те що подобається для вас те і є для вас яксним і хітовим. І все що вам не подабається - є повним несмаком. Це нормальна позиція слухача. Я вам раджу слухати те що вам подобається. Якщо наша радіостанція не може задовільнити ваші потреби, думаю інші медіапортали вам допоможуть. У нас же є свій формат музики якого ми будем  дотримуватись далі. Дякую за дискусію.

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Стильное радио

   Стильное радио

«Стильне радіо» — мережевна музично-інформаційна радіостанція. Репертуар радіо: авторська пісня, міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз…