Голосувати
за радіо


УХ радіо

УХ радіоОфіційний сайт радіостанції «УХ радіо»
Категорія: Топ Хітс
Країна: Україна Місто: Тернопіль

«УХ радіо» — перша повністю україномовна комерційна ефірна радіостанція в Україні, що транслює з міста Тернопіль. В ефірі цього радіо звучить лише українська сучасна пісня (Ukrainian National TOP 100). На «УХрадіо» можна почути тернопільські та галицькі новини, багато українського автентичного гумору та сатири.

Засновано «УХ радіо» у 1997 році. Сьогодні воно покриває західну частину Галичини, в яку входить Тернопіль, а також районні центи: Збараж, Підволочинськ, Гусятин, Чортків, Бучач, Козова, Бережани, Зборів, Ланівці.

Ведучі «УХ радіо»: Тетяна Зінько, Оксана Солодка, Ганя Полупанцова, Світлана Соліляк, Роксолана Котляренко, Мар’яна Маевська, Наталя Даниленко, Зоряна Краевська.

Програми «УХ радіо 101,1 FM»: Галицькі пляцки, Говоримо правильно, Галицькі кавалки, 101 секрет краси, Правильна автомобільна програма, Що робити, якщо…?, Галицька масниця, Народний хіт, Старий бамбетель, Сурми звитяг, Українська забава, Галицька десятка, ХХХ, 9 місяців життя…

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «УХ радіо»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «УХ радіо» в різних програвачах:

Слухати УХ радіо(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати УХ радіо(64 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- mutko.ok [11.12.2011 | 06:33]

Станція де можна слухати Службу божу Улыбается а це дуже добре!!!!!!

[відповісти]

- nul999 [19.01.2012 | 21:07]

Раніше я слухав цю станцію, вона супер.

А тепер чомусь вона не працює. Прошу розібратись.

[відповісти]

- admin [20.01.2012 | 00:09]

Щось з самою станцією. Їхній сайт також не працює.

[відповісти]

- CASIO321 [14.11.2012 | 12:03]

Надзвичайно щасливий тим, що вiдшукав вас в Iнтернетi! Тепер кожен день будемо з дружиною,вона у мене зi Збаража, слухати ваше радiо! Мешкаемо в м. Нарофомiнськ, Московськоi обл., але душею i серцем ми з нашою Украiною! Маемо SAT TV-бiльше  30 телеканалiв з Украiни! Але з вами спiлкування, як-то кажуть"наживо" Щастя вам, творчих успiхiв в роботi? А також мiцного, козацького здоров"я! Нехай щастить! З повагою сiм"я Стецунiв - Анатолiй i Галина!Поцелуй

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Русское Радио (Україна)

   Русское Радио (Україна)

«Русское Радио — Україна» є однією з найбільш розгалужених радіомереж України. Популярність «Російського Радіо» полягає в ретельному відборі і тестуванні пісень, що звучать в ефірі.

Радіо 24

   Радіо 24

Інтернет-радіо «Радіо 24» — нова інформаційно-музична радіостанція, що стане незмінним інформаційним супутником кожної сучасної людини, котра прагне йти в ногу з вимогами часу.

Радио 7

   Радио 7

На «Радіо 7» не існує кордонів і національних пріоритетів — тут чудово поєднуються італ-диско, хіти американської, французької та англійської естради.

Хит FM

   Хит FM

Радіо «Хіт-FM» — радіо популярної на даний момент музики. В ефірі цього радіо звучать тільки стовідсоткові російські та зарубіжні хіти ( у співвідношенні 50/50).