Голосувати
за радіо


ЗвукоКнига

ЗвукоКнигаОфіційний сайт радіостанції «ЗвукоКнига»
Категорія: Культура
Країна: Росія Місто: Челябінськ

«ЗвукоКнига» — літературне радіо, що мовить з міста Челябінська. На його хвилях звучать твори Пушкіна, Лермонтова, Чехова. Жуковського, Лондона, Нагібіна, Некрасова, Толстова, Достоєвського і багатьох інших класиків світової літератури. Жанр радіо — розмовний. «ЗвукоКнига» — це некомерційний, благодійний проект.

Літературне радіо «ЗвукоКнига On-line» приступило до пробного мовлення з міста Челябінськ в грудні 2010 року. Але підготовка до його запуску почалася з 2002 року коли розпочався проект по запису аудіокниг. Майже за п'ять років роботи, були виконані записи величезної кількості літературних творів, які й лягли в основу мовлення інтернет-радіо «ЗвукоКнига».

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «ЗвукоКнига»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «ЗвукоКнига» в різних програвачах:

Слухати ЗвукоКнига(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Юмор FM

   Юмор FM

«Юмор FM» — це своєрідний гумористичний супермаркет, в якому слухачам представлений найширший вибір гумористичної продукції на будь-який вік і смак.

Эхо Москвы

   Эхо Москвы

Радіо «Эхо Москвы» орієнтоване на новинне мовлення, основні програми — новини політики і культури, огляди преси, бесіди з гостями, інтерактивне спілкування зі слухачами…

Комсомольская правда

   Комсомольская правда

Радіо "Комсомольская правда" (КП радіо) - сучасне радіо на актуальні теми, інформаційні та аналітичні програми

Промінь

   Промінь

Інформаційно-музичний канал «Промінь» — державна радіостанція, яка пропонує приєднатися до розмови на теми політики, економіки та культурного життя України.

Маяк

   Маяк

Радіо «Маяк» — найстаріша і найавторитетніша державна інформаційно-музична радіостанція Росії. Радіостанція «Маяк» була створена влітку 1964 року.

Campus Radio Ukraine

   Campus Radio Ukraine

«Campus Radio» — всеукраїнське студентське інтернет-радіо. Це радіо створюється студентами і для студентів за аналогом популярного у Європі формату «College».

Радио Фантастики

   Радио Фантастики

На «Радио Фантастики» можна послухати саму різну фантастику, яку читають відомі і молоді актори театрів і кіно, професійні читці і самі любителі фантастики.

BBC London 94,9

   BBC London 94,9

Радіо «BBC London 94,9» є місцевою радіостанцією BBC і частиною підрозділу BBC London. Раніше ця радіостанція була відома як «BBC London Live», «GLR» (Greater London Radio) і «Radio London».

REKA - IBA World

   REKA - IBA World

«IBA — Radio REKA» — радіо, що веде мовлення з Ізраїлю російською мовою. Редакція передач російською мовою створено на базі Тель-Авівської редакції мовлення російською мовою.

BBC Radio 4

   BBC Radio 4

Радіо «BBC Radio 4» — «домашній» канал радіостанції BBC (Великобританія), що транслює велику кількість розмовних програм (новини, драма, комедія, наука та історія).